Bager 1.5 ton

Shitet nga: Milaim 22 Nën 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes bagerin 1.5ton ne gjendje te mir posedon edhe rimorkjon e vet per transport.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim