Bager Case 788

Shitet nga: Alban 27 Sht 22:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

19 990 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Përshkrim i sendit:
Shitet bageri i sa po ardhur nga gjermanija Eshte i doganuar dhe me te gjitha paisjet dokomentash Viti prodhimit 2000 Pesha 17500 kg Systemi i ndrrimit te lugeve eshte ne mynyr automatike ( hydroalike) Jan me bager dy lug nga 65cm dhe nje rrafeshuse 2 metra Per me shum shifemi ne foto apo telefono
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim