Bager per pjes

Shitet nga: Bashkim 05 Tet 22:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Bager e ka ni dhamzor e zingjirit te prish tjerat jan kejt rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim