Daf tandem 430 2005

Shitet nga: Xxx 03 Jan 21:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Daf 430 xf 2004 120meter kub hapsir ngarkese i sapo ardhur nga franca targa rks 049899619
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim