Damper

Shitet nga: sedat 15 Tet 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Damper i perdorur i ardhur nga zvicra
Viti i prodhimit 1991 i doganuar
Gjendje te mire teknike
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim