Diska

Shitet nga: Liridon 25 Nën 22:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Diska per rrafshimin e ibercugit.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim