FIAT DUCATO 2.8

Shitet nga: Arben 23 Jan 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 850 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Fiat ducato 10
Motorri : 2.8 diesel
Kilometrazha : 158.000 km
Bejme ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim