FORD Tranzit 2.0 Benzin

Shitet nga: Xxx 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford tranzit 2.0 benzin i qlajmrun denim nuk ka ipotek nuk asht ju garantojm ne gjendje te rregullt per pun ju mir presim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim