Fiat 2.8 dizell 2003

Shitet nga: Alban 12 Gsh 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 950 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Eshte ne gjendje shume te mire gjithashtu edhe servisin e ka te bere ne Itali qe 4 dite ka ardhe ne KS
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim