Ford Tranzit

Shitet nga: naser berisha 10 Nën 16:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet fort tranzit i vitit 2001 disell me tarka te kosoves
fordi asht me 5 dyr i pershtatshem per qdo pun ne te dy anet ka der dhe mrapa...qmimi me marrveshje ne nr
049626602
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim