Ford focus 1.6 dizel

Shitet nga: sedat 15 Tet 17:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Ford focus 1.6 dizel
Viti 2010
Km 220000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim