Ford transit

Shitet nga: Arben 22 Sht 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes fort transit 2.5 disel ne gjendje shum te mir regjistrimi ka dal qe do muj qmimi diskutushen kontaktoni ne ket numer 049141674
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim