Ford tranzit

Shitet nga: Shemsi Canaj 29 Nën 15:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Ford Tranxit viti 95 dizel motor
Regjistrim te skaduar ka denim 20 muaj
Motorin e ka ne gjendje shum te mir
Qmimi 1100 €
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim