IVECO ML 120e

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Graniti&Co 10 Tet 16:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamijoni "IVECO ML 120e "
Viti i prodhimit 2002
KAMIJONI eshte ne gjendje shum te mire teknike me regjistrim deri 01 06 2016!
Ju mirpresim Kamijoni gjindet ne Therandë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim