Iveco 3'5 Ton

Shitet nga: Bashkim 05 Tet 23:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Iveco 3'5 ton frigirofer shum pak te kalune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim