Iveco shum e mire

Shitet nga: arsimi 23 Gsh 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesh ivecon ne gjendje shum te mir 88 disel etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim