Iveco

Shitet nga: sedat 02 Shk 14:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
iveco daili viti 2000
2.8 dizell
regjistrim i skadun me 06/01/2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim