Iveco Frigorofer me 35 000 KM

Shitet nga: bashkim 27 Nën 13:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: 35-10
iveco e ardhur prej zvicrre me dogan , gjendeje shum te mir .garantune 35 000KM 0041762086233 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim