Bager

Shitet nga: Afrim 15 Mar 17:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Daily
Shitet ose bejm nderrim me vetura, 044 ose 049145667, 044288843
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim