Iveko me kran

Shitet nga: Amir rristemi 06 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: Iveco
Modeli: Eurocargo
Iveko me dogan te kryne me kran me klim gat e mira krejt shum ne gjendje te mir i terhek 18 tona
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim