KAMION MAN 19-464

Shitet nga: Haxhi 07 Tet 18:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Viti i Prodhimit: 1999
i bardhe,
Km: 771843km
Regjistrim deri me: 11.03.2016
Te dhenat: Retarder, interder,karrigat me nxemje, klim, frenat ABS, nxemje WBAST, etj.

Ghysme Rimorkio KIPER CARNEHL
i verdhë,
Viti i prodhimit: 1988
regjistrim deri me: 12.02.2016
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim