Kamion ATEGO 1217 - 98

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Graniti&Co 10 Tet 15:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet Kamijoni "Mercedes ATEGO 1217" viti i prodhimit 1998.
KAMIJONI eshte ne gjendje shum te mire teknike
Regjistim deri 11 03 2016
Ju mirpresim, Kamijoni gjindet ne Therandë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim