Kamion steyr

Shitet nga: Driton 20 Shk 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni steyr esht me kran fabrikisht dh lugen vet ngarkuse viti:1989 qmimi:Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim