Kamion steyr

Shitet nga: driton 21 Shk 10:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kamioni steyr me kran vet ngarkues me goma te reja viti:1989 qmimi:Me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim