Kamionete Mercedes

Shitet nga: samir 01 Sht 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kamioneta mercedes asht n gjendje shum t mir teknike motorrin e ka disel shum t mir karoseria asht shum e rujtne kamioneta asht e qlajmrume........
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim