Kolic per vetur

Shitet nga: Arbnor 24 Gsh 08:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kolica asht shumm e mir qmimi pa diskutushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim