Kombe VW Lt

Shitet nga: Ferat Guraziu 31 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shutet Lt I vitit 1995 Dizel I pa doganuar I ardhur nga zvicrra .Shitet me marrveshje Ndrrim I mundshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim