Kombe VW T3

Shitet nga: arben 03 Jan 16:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
kombi asht tip top punon shum mir ejap edhe me kopenzom me dritare te plastikes qmimi 1000 ero asht i qlajmrun te interesuarit kontakt 049,558,598
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim