Kombe VW T4-1.9TD

Shitet nga: jetullah 06 Dhj 21:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 750 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
SHES BUSIN NE GJENDJE TE RREGULLT TEKNIKE REGJISTRIMI I SKADUAR EVENTUALISHT E NDRROJ ME NDONJE VETUR ME TE VOGEL OSE PIKAP
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim