Kombe VW T4 2.4 diezel

Shitet nga: Safet 31 Jan 22:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t4 ne gjendje te mir Regjistrim ka me tabela 07 viti prodhimit 95 per ma shum na kontaktoni nr tel 044392-336+049881-422
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim