Kombe VW T4 2.4dizel

Shitet nga: Shkelzen 17 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 200 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Te4 2.4dizel regjistrim deri ne shtator asht ne gjendje shum tmir per me shum kantak 049498751
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim