Kombe VW T4 2.5 TDI Ndrrim I munshem

Shitet nga: florim 02 Dhj 18:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet t 4 102 ps ne gjendje shum te mir shum i ruajtu si mbrenda ashtu dhe jasht
rrypin e dhamzorve te ri
regjistrim
goma te reja
ulse per 7 persona
etj ndrrim I munshem
per me shum dhe ne viber 049577396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim