Kombe VW T4 2.5tdi

Shitet nga: t4 03 Jan 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shesim t4tdi 2.5 dizell viti prodhimit 2002 ne gjendje te me dogane ka ardh prej gjermanise motorri i ri flak me klim 2.5tdi volswagen t4 shum ne gjendje te mir si jash ashtu edhe brenda flak i ri gomat e reja te 4 me centrall prokulic alomin t4 kan ra lirim qmimi 3000 ne lirim prej vitit 99 deri 2002 edh 2003 vetom te kalune i ka 12000 kl ju mir pres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim