Kombe VW T4 dizel -94

Shitet nga: iliri 04 Tet 14:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 300 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shitet kombi
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim