Kombi VW t4 1.9

Shitet nga: Gazmend 28 Gsh 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kombi t4 1.9 dizel viti i prodhimit 1995 ngjyr e bardh i ruajtur ngjendje te rregullut me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim