Kombi renault

Shitet nga: Dini 29 Shk 14:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 700 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shesh kombin renalut esht ne gjendje temir regjistrimi ika skadu esht i qlejmrum . Baj ndrrim edhe me traktor
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim