Kombi t4 2.5 ne gjendje shum te mir teknike

Shitet nga: Florim 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes t4 ne gjendje te shkelqyer I rujten si mbrenda ashtu dhe jasht posedon
Rryp te dhamzorve te ri
Goma te reja
Etj
Viber 049577396
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim