Kombibusi renault

Shitet nga: faton 16 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
shes kombin renault viti i prodhimit 2010.
3500 kubik diesel n gjendje super te mire.
qmimi sipas marreveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim