Kran-Liftkran

Shitet nga: Rinor 17 Tet 21:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet dhe jepet me qera.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim