MAKINE

Shitet nga: Albnor Morina 09 Dhj 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Vit.2003
3500
Euro
Për info ma shum mundeni ne viber me pyt sipas mundsive ju përgjigjem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim