Mani me kran 96 viti

Shitet nga: Amir rrustemi 06 Pri 15:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 28-292
Mani ne gjendje te mir shum me kran krejt ne rregull
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim