Man kiper

Shitet nga: Amir rrustemi 06 Pri 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Prodhuesi: MAN
Modeli: 8-153
Mani me dogan 92 kiper ne gjendje te mir
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim