Makin shpuse per buar

Shitet nga: Shqipron 20 Dhj 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shitet maqina per hapjen epusev
Maqina ka 250m gypa dhe kompresorin dhe dy qekiqa njerin 200mm ,250mm
Maqina asht ngjendje te mir pune
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim