Makina per hapjen e puseve

Shitet nga: Fisnik 23 Sht 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Makina është në gjendje të rregullt posedon letrat per ma shum info kontaktoni ne tel: 049-368-052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim