Man

Shitet nga: aziz 23 Dhj 00:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 800 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes kamionin ne gjendje te rregullt. Esht me tabela RKS por esht i qlajmruar pa denim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim