Mercedes 1113 kamion

Shitet nga: Shkodran 11 Jan 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR   2 000 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kamioni asht rks i qlajmrun
Shes kamionin ne gjendje shum te mir per dru etj
Persha ngarkuse 12 ton podin e kulices alumin
2par armatizera ne secilen an
Ju mirpret firma per produkte bimore ntp Albani
Thirrjet mund te behen mas ores8:00 dhe deri 20:00 mbramje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim