Mercedes 309 d

Shitet nga: Mercedes 14 Dhj 20:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 900 EUR

Viti: 1985
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes 309 diesel, viti 1985, timoni hidraulik, gomat e reja, rimorkio alumini me gjatesi 4.1m dhe gjeresi 2.1m, regjistrim deri ne qershor te 2016, mundesi ndrrimi me ndonje kiper.
Viber 0038649562362.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim