Mercedes 508

Shitet nga: Albi 06 Dhj 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Esht ne gjendje te rregullt per me shum mund te na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim