Mercedes Benz Sprinter 220 Cdi

Shitet nga: Fisnik 25 Tet 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 300 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Shes Mercedes Benz Sprinter 220 Cdi 2007 me 207000 mije kilometra te kaluara hargjimet shume te vogla,me tabela te gjermanis ne gjendje shume te mire me goma te reja. Sprinteri eshte i gjate siq mund ta shihni ne foto.
Qmimi eshte 8300 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim