Mercedes-Benz Sprinter 311 CDI

Shitet nga: Imer 11 Sht 22:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Therandë
Makina : Makina Ngarkuese dhe Makina të tërheqjës
Kontrolla e madhe u ba ne zvicer ne mars 2014
350'000 km
deri 2000kg kulice
Per pytje thirre ne qet numer me viber +41774099331
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim